Modelující gel - Collagen Active

29.08.2020

Vypíná a zpevňuje pokožku, zlepšuje její pružnost. Zpomaluje proces stárnutí pokožky, napomáhá zmenšení hloubky vrásek, modeluje kontury obličeje. Aktivní komplex s kofeinem zlepšuje lymfatickou drenáž. Protein mladé pokožky je na 70% složen z kolagenu. Ale už v 30 let u většiny lidí dochází ke zpomalení procesu jeho syntézy. S věkem se mění také kvalita kolagenu: tento ztrácí schopnost akumulovat vlhkost a stává se méně pružným a elastickým. Přípravky z řady Collagen Active obsahují hydrolyzovaný kolagen, který obnovuje proteinová vlákna matrice pokožky a prodlužují její mládí. Doporučuje se používat přípravky řady Collagen Active od 35 let. 

Nechte zmizet vrásky a zpevněte svou pleť. Collagen Active gel si s povislou a stárnoucí pokožkou rychle poradí

Modelující gel na kontury obličeje obsahuje omlazující kolagen a stimulující kofein. Okamžitě zpevňuje pleť, dodává ji hebkost a potřebnou hydrataci. Dejte sbohem svraštělé a vytahané kůži.

Zpevní, napne a vyrovná

1.obličej2.dekolt3.krk4.tvářeTIP

Přípravky z řady Collagen Active nejlépe ocení ženy nad 35 let

S přibývajícím věkem jako by na ženské tělo působila gravitační síla. Pokožka rychle ztrácí hydrataci, pleť ochabuje a vrásky se prohlubují. Gel dodá pleti potřebný kolagen zvenčí. Vyhladí texturu pleti, zvýší její pružnost a oddálí stárnutí. Začněte s pravidelnou péčí co nejdříve.

  • zpevní pokožku
  • vypne kontury obličeje
  • vyhladí vrásky
  • zpomalí stárnutí pleti

Modelující gel vás zbaví mnoha estetických problémů. Zpevní vaše tělo od krku až po paty

Funguje nejen na kontury obličeje a dvojitou bradu. Pusťte se do boje za pevné paže, břicho, stehna i zadek. Nanášejte přípravek na problematické partie ráno i večer. Používejte gel pravidelně a výsledek se rychle dostaví.TIP

Zpevňující a hydratační účinky gelu ocení i těhulky a novopečené maminky po porodu

V těhotenství a po porodu se mění bříško i poprsí. Během krátké doby se pokožka musí přizpůsobit rychlému nárůstu hmotnosti a poté i jejímu úbytku. Aby změny ustála bez poškození, je potřeba jí věnovat náležitou pozornost. Collagen Active si dokáže poradit s povislým břichem, pozadím i zpevněním prsou. Při pravidelné péči pomůže zabránit vzniku celulitidy a strií.

Jak omladit pokožku s modelujícím gelem Collagen Active

  1. Používejte modelující přípravek Collagen Active pravidelně, nejlépe ráno a večer.
  2. Krouživými pohyby nanášejte malé množství gelu na čistou pokožku. Nechte vstřebat.
  3. Gel můžete použít na pokožku celého těla, pouze se vyhněte citlivé oblasti kolem očí.
  4. Doporučujeme používat v kombinaci s dalšími pečujícími přípravky řady Collagen Active.