Ve zdravém těle, zdravý duch.

Manuální lymfodrenáž

Aktivace vlastního obranného systému

Dokonalá funkce lymfatického(mízního) systému je předpokladem pro zdraví každého člověka. Lymfodrenáž- ovlivnění mízního systému je zvláštní druh jemné techniky, která pomáhá rozproudit mízní systém a tak podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování škodlivin - toxických látek. Lymfodrenáž odlehčí Vašemu míznímu systému a současně napomáhá regeneraci organismu.

 

Nevhodná skladba potravy, stresové situace a každé onemocnění zvětšuje zátěž našeho mízního systému, která se projevuje únavou, slabostí, vyčerpaností, ale také otoky kotníků, nebo dokonce zduřením a bolestivostí lymfatických uzlin.

 

Osoby se zatížením končetin - jako jsou prodavačky, chirurgové, letušky apod., ale i sportovci - zvýšeně zatěžují mízní systém. Dokonce i každá fyzická námaha zvyšuje produkci zplodin v těle a proto je vhodná rehabilitace mízního systému formou lymfodrenáže. Ta je vhodná i tehdy, když únava nohou, například po rušném dni, Vás doslova nutí položit si nohy co nejvýše.

 

Nelze opomenout i kosmetický účinek, především v boji proti celulitidě, která vzniká jak je známo především z důvodu usazených odpadních látek v podkoží, což má za následek tzv. pomerančovou kůži. Pomocí lymfodrenáže můžeme docílit velkého pokroku v odstranění celulitidy.

 

Účinek manuální lymfodrenáže:

Napomáhá k celkové detoxikaci organizmu, zlepšení fyzické kondice až o 15%, je i určitou prevencí proti nádorovým onemocněním.

Posiluje obranyschopnost, snižuje nebo odstraňuje otoky, pomáhá odstraňovat pocit těžkých nohou či křeče po dlouhé zátěži, rehabilitace sportovců - rychlejší regenerace po úrazu, fyzické zátěži, turistice, sportu. Celulitida (celulita), obezita, zlepšení stavu pokožky (akné, lupénka...), detoxikace těla, po liposukcích.

Nevíte, co Vás čeká? Podívejte se na vysílání Sama doma o lymfatické drenáži:

www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/212562220600040/video/

Doporučuje se minimálně 5 ošetření. Dělá se kolečko 10 ošetření.

Manuální lymfodrenáž 80 min. 900 Kč (první návštěva)

10 ošetření 60 min. / 5 000 Kč (500 Kč/60 min.)

5 ošetření 60 min. / 3 000 Kč (600 Kč/60 min.)

 

Manuální lymfodrenáž 50 min. 600 Kč (první návštěva)

10 ošetření 30 min. / 3 000 Kč (300 Kč/30 min.)

5 ošetření 30 min. 2 000 Kč (400 Kč/30 min.)

 

Absolutní kontraindikace (lymfodrenáž nesmí být prováděná) – nádorové onemocnění, které není v remisi, aktuální bakteriální nebo virové onemocnění, hnisavá rána, jakýkoliv zánět.

Relativní kontraindikace – bolestivá menstruace, těhotenství, vysoký TK, onemocnění jater, ledvin, zvýšená funkce štítné žlázy apod. – se souhlasem lékaře.

 

Certifikát jsem získala po absolvování kurzu a složení zkoušek, který vedla Hana Váchová, Klinika rehabilitace FN 2. LF UK, Praha - Motol

 

 
Praha 8 - Kobylisy
nebo u Vás 
 
 

 

 

 

Kontaktujte nás

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode E-shop