Ve zdravém těle, zdravý duch.

Zatočíme s poporodními kily

22.09.2016 14:08

Dne 21.5.2016 ve 22:26 se narodila Eliška. Váha 3220g, míra 45 cm.

 

Po narození Elišky mi zůstalo 12kg nahoře. Po 3 týdnech už jen 10kg. Po 4 měsících 8kg. Taky to tak máte? Přidejte se ke mně na cvičení. Mým cílem je do 1 roku být na své původní váze (66kg):-) Zlepšit si fyzičku, být pro děti příkladem a při tom se naučit nějaké písničky a básničky.

Pokud nepotřebujete zhubnout a jen chcete zpevnit postavu, zlepšit fyzičku, být s dětmi a naučit se nějaké české básničky a písničky, tak se k nám taky přidejte:-)

 

Od října budeme cvičit 3x týdně. 

Pondělí v DC Gabriel v Bohnicích od 16:30 - cvičení bude zaměřeno hlavně na powerhouse (střed těla). Naučím Vás cvičit pánevní dno, protáhnout zkrácené svaly a posílit ochablé svaly. Do cvičení zapojíme i děti.

Úterý Fitmami v Ďáblickém háji od 9:30 sraz Vozovna Kobylisy -  Jde o kompletní aerobně-posilovací trénink, při kterém procvičíte celé tělo. Cvičí se s kočárkem a děti, když nespí, zapojujeme do cvičení taky.

Čtvrtek v RC Letná od 16h - cvičení bude zaměřeno hlavně na powerhouse (střed těla). Naučím Vás cvičit pánevní dno, protáhnout zkrácené svaly a posílit ochablé svaly. Do cvičení zapojíme i děti.

 

Pro zpestření lekcí budeme používat i pomůcky. Pokud nebudou děti spinkat, tak je zapojíme do cvičení taky. Terezka, které jsou 2 roky cvičí se mnou. Povíme pár básniček a zazpíváme pár písniček:-)

Je to vážně zábava a proto mám už kurz v RC Letná zcela zaplněn. Tam jsme s Terezkou už cvičili a maminky chtějí pokračovat dále:-)

Můžete si přečíst i reference od maminek: Reference

 

Pokud se chcete přidat, tak mi napište na email balancezdravi@gmail.com pro více informací.

 

 


 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode E-shop