Ve zdravém těle, zdravý duch.

Reference

Datum 13.11.2019
Vložil Zpráva od jedné klientky
Titulek Spokojenost

Dobrý den Hanko, moc na to vypisování nejsem, ale teď jsem se po víc jak roce odhodlala napsat zpětnou vazbu na nedělní special. Moc vám dekuju za vaši práci, protože mě to zachránilo a stále zachraňuje. Tenkrát jsem byla 7 mesicu po porodu cisarskym reen a bolela mě kostrc, aspoň jsem si to tak myslela. Navštívila jsem několik masáži a dokonce absolvovala cyklus deseti rehabilitaci, ale vůbec to nepomohlo. Jak jsem díky vám a cvikum na nedělním speciálu zjistila, tak to totiž nebyla kostrc jako taková, ale přetížené pánevní dno. Sezení na rolleru bylo ze začátku peklicko ale cítila jsem úlevu. Konečně! Teď jsem znovu těhotná, cvičim celou dobu hlavně na uvolnění a protažení a cítím se daleko lip než v prvním těhotenství. Moc dekuju, je to úžasné!❤️ po porodu určitě zase někdy prijdu

Datum 13.11.2019
Vložil email od jedné klientky
Titulek Spokojenost

Někde jsem četla logo, že 'Děláme-li věci s láskou, děláme je dobře', to u Tebe platí na 1000%. Jsem moc ráda, že jsem Tvoje hodiny poznala a doufám, že mi děti dovolí chodit co nejvíc cvičit. Diastáza se mi za relativně krátkou dobu díky cvičení u Tebe a doporučení co cvičit doma stáhla ze skoro tří prstů na půl až jeden. Celkově se člověk po hoďce s Tebou cítí mnohem lépe. A děti si užijí zahradu, cvičení venku je moc prima pro všechny. A taky oceňuji, že mě při cvičení nikdo nefotí a nepublikuje online ;-) A nadstandard jako úžasně vonící levandule nebo poskytnutí přístřeší v případě náhlého deště je skvělý bonus k tak příjemnému cvičení.
Moc děkuji.

Datum 12.03.2019
Vložil Hanka
Titulek FB reference

Další reference najdete na FB:
https://www.facebook.com/Balancezdravi.cz/

Datum 03.04.2016
Vložil Veronika
Titulek Dekujeme!

Ctvrtecni sviceni s Hanou a Terezkou v RC Letna byly nekolik mesicu kulturno-spolocenskym stedobodem naseho tydne a budou nam moc chybet. Naucili jsme se basnicky, ja jsem si zacvicila a pokecala s jinymi maminkami, syn si zvykl na existenci a pritomnost jinych deti a hodne se osmelil.

Datum 12.02.2016
Vložil Klára
Titulek Nadšení

Moc děkuji za pomoc při zpevňování držení těla. Malá je nadšená z říkanek a společného cvičení.

Datum 11.02.2016
Vložil Eva
Titulek Spokojenost

Jsem velmi ráda za společné cvičení po porodu první dcery venku ve Stromovce i nyní v RC Letná. Naučila jsem se řadu básniček pro děti, jak dítě zapojit a šikovné cviky.

Datum 10.02.2016
Vložil Monika
Titulek Spokojenost

Šikovná cvičitelka

 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode E-shop