Ve zdravém těle, zdravý duch.

Reference

Datum 01.07.2021
Vložil Johana
Titulek maminka

Cvičení s Hankou určitě můžu doporučit. Vyzkoušela jsem už hodně různých druhů cvičení, ale to s Hankou je rozhodně jediné u kterého mě mrzí, když končí. :-) Na nedělní speciály se vždycky moc těším, je to super relax. Odcházím ze cvičení krásně protažená, promasírovaná a cítím se o něco vyšší a rovnější

Datum 01.07.2021
Vložil Kája
Titulek dvojčátka

Cviceni s Hankou je moc fajn. Cviky prizpusobuje tak, aby je dokazal udelat kazdy bez ohledu na pokrocilost. Kontroluje spravne provedeni a hodiny ruzne spestruje napriklad chuzi po koberci s kaminky. Soucasti byva i automasaz, coz je ma nejoblibenejsi cast. Diky cviceni jsem schopna vzdy tyden relativne fungovat a starat se o dvojcata, coz je nonstop posilovna.

Datum 29.06.2021
Vložil Monika
Titulek 2 děti

Cvičím s Hankou už přes rok, začínali jsme když synovi byli 3m,musím říct že od té doby mně bolí záda minimálně, stáhla se mi diastáza, spevnilo pánevní dno, pokaždé se skvělé protáhnu a na každé cvičení těším, hlavně na víkendové speciály bez dětí. Hani děkuji

Datum 29.06.2021
Vložil Hela
Titulek 2 děti

Hanka má opravdu citlivý a individuální přístup, hlídá si malý počet lidí na lekci, každé se věnuje dle jejich problémů a požadavků. A také zná poslední "novinky" v rehabilitačním cvičení, odbourává zažité trendy. Mohu jen doporučit.

Datum 13.11.2019
Vložil Zpráva od jedné klientky
Titulek Spokojenost

Dobrý den Hanko, moc na to vypisování nejsem, ale teď jsem se po víc jak roce odhodlala napsat zpětnou vazbu na nedělní special. Moc vám dekuju za vaši práci, protože mě to zachránilo a stále zachraňuje. Tenkrát jsem byla 7 mesicu po porodu cisarskym reen a bolela mě kostrc, aspoň jsem si to tak myslela. Navštívila jsem několik masáži a dokonce absolvovala cyklus deseti rehabilitaci, ale vůbec to nepomohlo. Jak jsem díky vám a cvikum na nedělním speciálu zjistila, tak to totiž nebyla kostrc jako taková, ale přetížené pánevní dno. Sezení na rolleru bylo ze začátku peklicko ale cítila jsem úlevu. Konečně! Teď jsem znovu těhotná, cvičim celou dobu hlavně na uvolnění a protažení a cítím se daleko lip než v prvním těhotenství. Moc dekuju, je to úžasné!❤️ po porodu určitě zase někdy prijdu

Datum 13.11.2019
Vložil email od jedné klientky
Titulek Spokojenost

Někde jsem četla logo, že 'Děláme-li věci s láskou, děláme je dobře', to u Tebe platí na 1000%. Jsem moc ráda, že jsem Tvoje hodiny poznala a doufám, že mi děti dovolí chodit co nejvíc cvičit. Diastáza se mi za relativně krátkou dobu díky cvičení u Tebe a doporučení co cvičit doma stáhla ze skoro tří prstů na půl až jeden. Celkově se člověk po hoďce s Tebou cítí mnohem lépe. A děti si užijí zahradu, cvičení venku je moc prima pro všechny. A taky oceňuji, že mě při cvičení nikdo nefotí a nepublikuje online ;-) A nadstandard jako úžasně vonící levandule nebo poskytnutí přístřeší v případě náhlého deště je skvělý bonus k tak příjemnému cvičení.
Moc děkuji.

Datum 12.03.2019
Vložil Hanka
Titulek FB reference

Další reference najdete na FB:
https://www.facebook.com/Balancezdravi.cz/

Datum 03.04.2016
Vložil Veronika
Titulek Dekujeme!

Ctvrtecni sviceni s Hanou a Terezkou v RC Letna byly nekolik mesicu kulturno-spolocenskym stedobodem naseho tydne a budou nam moc chybet. Naucili jsme se basnicky, ja jsem si zacvicila a pokecala s jinymi maminkami, syn si zvykl na existenci a pritomnost jinych deti a hodne se osmelil.

Datum 12.02.2016
Vložil Klára
Titulek Nadšení

Moc děkuji za pomoc při zpevňování držení těla. Malá je nadšená z říkanek a společného cvičení.

Datum 11.02.2016
Vložil Eva
Titulek Spokojenost

Jsem velmi ráda za společné cvičení po porodu první dcery venku ve Stromovce i nyní v RC Letná. Naučila jsem se řadu básniček pro děti, jak dítě zapojit a šikovné cviky.

 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode E-shop